HAKKIMIZDA

İlay Elektrik Mühendislik olarak; 2004 yılından itibaren "Elektrik Taahhüt ve Pano Montaj" sektöründe hizmet vermektedir. Alkop Sanayi Sitesin' de faaliyet gösteren İlay Elektrik Mühendislik genç, yenilikçi, teknolojileri yakalayan bir firma olarak sektörde yerini almıştır. Ayrıca Elektrik Malzemesi satışı, motor bobinaj ve taahhüt departmanlarını geliştirerek hizmet alanını genişletmiştir.
İlay Elektrik Mühendislik; 110'dan fazla çözüm ortağıyla çalışmaktadır. 120'den fazla' da referansıyla kendini alanında ispatlamıştır. Alkop Sanayi Sitesinde bulunan Elektrik Market'le elektrik sektöründe kalitesini ispat etmiş firmalarla çalışan İlay Elektrik Mühendislik 8000' in üzerinde ürün çeşitliliği ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine farklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.
Firma olarak önceliğimiz; güven, kalite, gerçekçi çözümler, uluslararası standartlara uygunluk ilkelerini benimseyerek daha doğru hizmeti saygıdeğer müşterilerine vermektedir.

Misyon


– Müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutmak
– Kullanılan tüm ürünlerde kalite bilincini sağlamak
– Çevreyle dost ve yaşama saygılı işleyişler kurmak
– Ekip ruhunun çalışmaya katacağı etkinin bilincinde olmak
– Müşterilerimiz ve çalışanlarımıza karşı etik ve demokratik davranışların sergilenmesini benimsemek

Vizyon


Geleceğin teknolojisini benimseyen, insanların bu teknolojilerden faydalanmasını isteyen; sektöründe iyi projelere imza atan; çalışmalarında gösterdiği yüksek performanslar ile kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti,genç,dinamik,tecrübeli, yenilikleri takip eden bir firma olmak ilk amacımızdır.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirliğimiz: Güvenilirliğimizi gelişimden sonuca kalite odaklılığımızla sağlarız. Başlangıçtan sonuca kadar sunduğumuz profesyonel ve titiz çalışma anlayışı “İlay Elektrik Mühendislik yaptıysa doğrudur” algısını ve güvenini yaratır.

Girişimciliğimiz: Girişimci, öncü ve yenilikçi yapımızla değer yaratırız. Projelerimizi gerçekleştirirken hayata ve müşterilerimize değer katacak yeniliklere odaklanırız. Başarma isteğimiz ve çalışkanlığımızla fark yaratırız.
Ekip Dayanışma: Ekip dayanışması ile çalışır, dinamik yapımızı hep koruruz. Başladığımız her işi başarıyla zamanında tamamlarız. Ekip olarak dinamik bir takımın parçası olmanın sorumluluğunu taşır, başarının mutluluğunu paylaşırız.

Müşterilerimiz: Müşterilerimiz bizim mutluluğumuzdur. Müşterilerimizi doğru anlar, çözüm üretirken bizden beklenenin fazlasını sunarız. Müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özenle bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşatırız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

• Ürün ve hizmet sunumumuzda müşteri ihtiyaçlarını karşılıyor ve beklentilerini aşmaya çalışıyoruz.
• Başarının temelinde çalışmanın olduğunu savunuyor; etkin yönetim, iletişim ve eğitim olanakları ile memnuniyetlerini sağlamayı amaçlıyoruz.
• Hizmet verdiğimiz tüm faaliyet alanlarında iş güvenliği ve çevre dahil olmak üzere tüm yasal gereksinimleri karşılıyoruz.
• Konusunda yetkin çalışanlarımız ve personelimizi tüm aşamalarda kontrol altında tutuyor, uygunsuzluk olasılıklarını en aza indirgiyoruz.
• Enerji kaynağını optimize ediyor, çevreye karşı duyarlı davranmayı öncelikli görevimiz olarak görüyor, geri dönüşümü proseslerimizin parçası olarak kabul ediyoruz.
• Çalışma alanlarında güvenli şartlar sağlayarak faaliyet ve hizmetlerden etkilenen tüm tarafların güvenliğini sağlıyor, kaza riskini azaltıyoruz.
• Sürekli gelişimi ilke edinerek faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda öncü olmayı ve geleceği kurgulamayı görev biliyoruz.
• Hizmetlerimizi, firmamızı ve çalışanlarımızı izliyor, değerlendiriyor ve sürekli iyileştiriyoruz.
Bunların ötesinde, insanlığa katkıyı tüm maddi değerlerin üzerinde görmeyi taahhüt ediyoruz.


ÇEVRE SAĞLIĞI ve GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

• Yürürlükteki tüm kanun ve yönetmeliklere uymak ve bunu sağlayacak program ve prosedürleri uygulamak.
• Yasal gereklere uyum sağlayacak, hatta onları aşacak çevre sağlığına ve güvenliğine ilişkin kendi kalite standartlarımızı belirlemek ve buna uymak.
• Güvenli teknoloji ve çalışma prosedürlerinden faydalanarak riski minimuma indirmek, çalışmalarımızı ve içinde yaşadığımız çevreyi korumak.
• Acil durumlarda hazırlamak ve işletmelerimiz için felaketlerle mücadele ve iyileştirme planları yapmak.