Hizmetlerimiz

1TAAHHÜT
İlay Elektrik Mühendislik, taahhüt departmanı içerisinde endüstriyel tesisler, oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar gibi değişik alanlarda projelendirme, çözüm üretme, montaj kalitesiyle sektöründe farklı olmayı her zaman birinci ilke edinmiştir. Müşteri için doğru, kaliteli ve maliyet detaylarına azami öncelik veren firmamız danışmanlık hizmetlerinde de, masa başından değil sahadan yönetmeyi prensip edindiği için referans listesi hızla büyümektedir.
2MOTOR BOBİNAJ
İlay Elektrik Mühendislik, endüstriyel tesislere üretim ve imalat boyutunda da hizmet vermektedir. Tesisinizde motor arızalarından doğabilecek imalat gecikmelerini çözmek ve yardımcı olabilmek için motor bobinaj departmanımızla da yanınızdayız. • Motor bobinaj • El aletleri • Fren bobinleri • Trafo, redresör sarım ve bakımları • Kaynak makinaları
3DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ
İlay Elektrik Mühendislik, tüm mühendislik hizmetlerini teknik kadrosuyla projelendirme, danışmanlık ve uygulama olarak doğru ve güvenilir olma prensibiyle sunmaktadır. Unutulmamalıdır ki; elektrik günümüz uygarlık seviyesi ve içeriği bakımından olmazsa olmaz bir ihtiyaç ve bir bilimdir.
4YANGIN ALGILAMA
Yangın algılama sistemleriyle güvendesiniz. Yangın Algılama sistemleri hızlı, güvenilir, yangın algılaması,alarm sinyalizasyon ve kontrolü ile maksimum güven sağlar.
5PANO MONTAJ
İlay Elektrik Mühendislik, tüm dağıtım ve otomasyon panolarında kendi alt yapısını kullanarak malzeme temini ve pano montajında yurt içi ve yurt dışında siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
6CCTV
CCTV en geniş bilinen şekliyle Banka,fabrika,mağaza,hastane, kamu kurumlarında kullanılır.Fakat uygulama alanına bir sınırlama getirmek Doğru olmayabilir. Her işletme ve mesken de bu uygulamayla karşılaşmak mümkündür Aşağıda belli başlı uygulama alanlarını bulacaksınız

* Köprü,yol ve kavşaklarda trafiği görüntülemek, yönetmek
* Kötü niyetli kişilerin tespit
* Çok yüksek caydırıcı özelliği
* Çalışma ortamının kalitesini arttırmak için kayıt ve izleme
* Yöneticilerin bulunduğu yerden işyerlerini, fabrikalarını, çalışanlarını izleyebilmesi denetleyebilmesi sağlar
* Konferans salonları, tiyatro, stadyum gibi yerlerde gösterinin her yerden izlenebilmesini sağlar
* Otobüs, tren, gemi, uçak gibi taşıtlarda güvenliği sağlamak ve taşıt içindeki servis kalitesini arttırmak.
* Hayvanat bahçesi, yüzme havuzu, oyun parklardaki kazalara ve tedbirsiz davranışların önlenmesi
* Gece /Karanlıkta insan gözünün görmediği yerlerde Infrared aydınlatma sayesinde görüntüleme sağlamak
* Fabrikalarda üretim hattında ürün kalitesini kontrol etmek
* Kanalizasyon Görüntüleme İşi
* Şehir Merkezi Dış ortam güvenliğin sağlanması
* Yazlık veya dönemlik kullanılan konutların uzaktan izleme ve kontrolü
* Anaokulu evde çocuk bakıcıların kontrol ve izlenmesi
* Kayıt ve izlemenin yapıldığının bilinmemesi istenilen yerlerde gizli kamera casus kamera uygulamaları
* Petrol Boru Hatları, Elektrik iletim şebekleri gibi kritik şebekelerin güvenliği ve durumunun izlenmesi
7TRAFO MERKEZİ
Gelen elektrik akımının yüksek gerilimini, hizmet edeceği amaca uygun olarak azaltan veya yükseltebilen transformatörlerin bulunduğu oda veya yapılardır.Trafo Tesisleri için orta gerilim,yüksek gerilim ekipmanları kurulumu ve montaj takibini profesyonel ekibimizle yapmaktayız.
8A.G VE O.G ENERJİ NAKİL HATLARI
Alçak Gerilim ve Orta Gerilim Enerji Nakil Hatları sayesinde enerji iletimi indirici trafo merkezlerinden,dağıtım trafoları kablo ve havai hatlı enerji nakil hatları İlay Elektrik Mühendisliğin uzman kadrosu tarafından yapılmaktadır.
9PERAKENDE VE TOPTAN MALZEME SATIŞI
İlay Elektrik Mühendislik, elektrik sektöründe kalitesini ispat etmiş 110 farklı marka ve 8000’in üzerinde çeşitli farklı hizmet anlayışını yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine sunmaktadır.